Hakkımızda

HER GEÇEN GÜN HIZLA BÜYÜYEN ARKOÇ YAPI & İNŞAAT DÜNYA STANDARTLARINDAKİ HİZMET KALİTESİYLE YOLUNDA HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Biz Kimiz

Her geçen gün hızla büyüyen Arkoç Yapı & İnşaat dünya standartlarındaki hizmet kalitesiyle yolunda hızla büyümeye devam ediyor. Kurulduğu günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan Arkoç Yapı & İnşaat, yenilikçi ve geliştirilebilir bakış açısıyla iş dünyasına fark katıyor. Küresel bir oyuncu olma yolunda hızla ilerliyor. Sürdürülebilir kurumsal büyüme sağlamayı ve sektörde önemli bir konum edinmeyi planlayan Arkoç Yapı & İnşaat bu yolda hızla ilerlerken araştırma ve geliştirme çalışmalarına da ağırlık veriyor. Toplumsal konulardaki sorumluluğunu iş sorumluluğunun önemli bir parçası olarak gören Arkoç Yapı & İnşaat, bu alanda da hayata değer katacak çalışmalar yapmayı sürdürüyor.

Arkoç Yapı & İnşaat olarak, içinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yaparak yerine getirmeyi, gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerle Türkiye’nin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İletişim

0312 485 4400

Aklınıza Takılan Bütün Sorularınız İçin Bizi Arayabilir ve ya Whatsapp Üzerinden Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Arkoç & Yapı İnşaat

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Neden Biz ?

Profosyonel ve Tecrübeli İnsan Gücü !
30 Yıllık Tecrübe

30 Yıllık tecrübemiz ile projelerinizi zamanında teslim ediyoruz !

Nitelikli Personel

Alanında uzman personellerimiz tarafından projelerinizi gerçek hayata taşıyoruz

En İyi Müşteri Hizmetleri

Aklınızdaki bütün sorularınız için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.